O mnie

Kilka słów o mnie

Cześć, mam na imię Katarzyna. Jestem mieszkanką Sandomierza i od wielu lat pasjonuję się tworzeniem stron internetowych. Ukończyłam studia na kierunku Informatyka Stosowana na Politechnice Świętokrzyskiej.

Chcę pomóc małym i średnim firmom osiągnąć sukces online. Moje podejście opiera się na bliskiej współpracy z klientem i dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb, które przyniosą mu realne korzyści z posiadania firmowej strony internetowej.
Swoją firmę prowadzę w ramach Działalności nierejestrowanej. Wynika to z faktu, że na co dzień moim głównym zajęciem i źródłem dochodu jest praca w szkole. Jestem nauczycielką informatyki w jednej ze szkół woj. świętokrzyskiego.

Korzystając z moich usług będziesz mógł rozreklamować (bez dużych nakładów finansowych) swój biznes czy innego rodzaju działalność w Internecie. Potrzebujesz wsparcia w pozycjonowaniu swojej strony, modyfikowaniu treści, aktualizacji wtyczek – jestem tu do Twojej dyspozycji.

Tworzę strony internetowe oparte na systemie CMS WordPress i Edytorze Gutenberg. Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą –>
Czym jest Działalność nierejestrowana? – Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na stronie rządowej Biznes.gov.pl

Katarzyna Stefańska

Scroll to Top